fake rolex taxdischolder.co.uk https://www.goerwatch.com/ rolex replica https://www.copadelrey-aguabrava.com fake rolex fake rolex https://www.watchitdoit.com/ replica rolex watches fake rolex https://www.watchdropshippers.com/ replica watches https://www.chanelrolex.com rolex replica fake watches

Jak przedłużyć stosunek – sprawdzone sposoby

Satysfakcja ze zbliżenia to nie tylko sama technika czy męskie walory, którymi obdarza natura. Ważny jest również czas stosunku – zbyt szybki finisz może zmniejszyć pewność siebie mężczyzny i nie dać poczucia spełnienia kobiecie. Przedwczesny wytrysk jest problemem dotykającym nawet co trzeciego mężczyzny, a często ma błahe przyczyny – warto poznać sprawdzone metody na przedłużenie stosunku i wypróbować je jak najszybciej.

Sposoby na wydłużenie stosunku

Jest wiele metod na przedłużenie stosunku i każdy mężczyzna powinien wypracować najlepszą dla siebie. Przedwczesny wytrysk może wynikać z wielu czynników, a pojedyncze incydenty nie powinny zaburzać życia seksualnego. Jeśli jednak “falstart” towarzyszy większości stosunków, warto zastosować kilka sprawdzonych metod.

  • Ćwiczenia czynią mistrza – tak mówi stare polskie przysłowie, jednak ma w sobie wiele prawdy odnoszącej się również do sfery życia seksualnego. Regularny seks pozwala na rozładowanie napięcia, przez co każdy kolejny stosunek trwa dłużej. Im większa chęć na seks, tym krótsza jest bowiem droga do szczytowania.
  • Metoda start&stop to zespół technik mających na celu opóźnienie wytrysku. Można je stosować w trakcie masturbacji lub pieszczot z partnerką. Polegają na doprowadzeniu się do punktu, w którym lada chwila nastąpiłby orgazm – wówczas pieszczoty lub ruchy ręki należy przerwać. Po chwili oddechu ćwiczenie należy powtórzyć, przy czym największym sukcesem byłoby powtórzenie ich kilkukrotnie, zanim będzie można doprowadzić się do szczytowania i dojdzie do wytrysku.
  • Metoda uciskowa może towarzyszyć technice start&stop – polega na uciśnięciu żołędzi tuż przed doprowadzeniem się do wytrysku. Kciuk musi znaleźć się na wędzidełku, a pozostałe palce ciasno oplatają członka, w szczególności zagłębienie między żołędziom a napletkiem. Najprościej jest stosować tę metodę podczas masturbacji. Pieszczoty dozowane przez partnerkę wymagają bowiem dobrej komunikacji, by obie strony mogły zareagować w odpowiednim momencie.
  • Trening mięśni Kegla może pomóc w walce z przedwczesnym wytryskiem. Wystarczy wykonywać serie skurczów i rozluźnień mięśni dna miednicy. Wystarczy 30 serii powtarzanych przez 10 sekund, rano i wieczorem. Regularne wykonywanie ćwiczeń pozwala na lepsze kontrolowanie reakcji i są wręcz niezbędne w tantrycznych metodach powstrzymywania wytrysku.
  • Środki farmakologiczne można stosować jednocześnie z wymienionymi wyżej technikami, które nie mogą jednak przynosić efektów z dnia na dzień. Zanim naturalne metody powstrzymywania wytrysku się sprawdzą, można stosować preparaty takie jak Viagra czy jej zamiennik – Kamagra. Wzmacniają one erekcję i poprawiają sprawność seksualną mężczyzny, przez co może on kontrolować swoje bodźce. Preparaty działają przez kilka godzin, dlatego zapewniają możliwość odbycia kilku stosunków.

Co zrobić, jeśli ćwiczenia nie przynoszą efektów?

Nie zawsze ćwiczenia i środki farmakologiczne bez recepty przynoszą zamierzone efekty. Zdarza się, że problemy z przedwczesnym wytryskiem związane są z psychiką. Mężczyźni walczący z kompleksami każde niepowodzenie w łóżku mogą brać bardzo do siebie, przez co zaczynają powielać niekorzystną sytuację. Wówczas należy przełamać wstyd, bowiem niezbędna może okazać się rozmowa z seksuologiem lub psychologiem, mająca na celu redukcję lęków czy zmianę nastawienia mężczyzny do stosunku. Lekarz może zadecydować o terapii lekami z grupy SSRI, które na ogół są stosowane w leczeniu stanów depresyjnych i są dostępne wyłącznie na receptę.

Leave a Reply

Your email address will not be published